NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » REGULAMIN » REGULAMIN FORUM DOWNLOAD.IQ24.PL

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

regulamin forum download.iq24.pl

  
administrator
25.04.2013 15:29:26
moc !!!
wydawało się ze wiecej już sie nie da ale jednak !Grupa: Administrator 

Lokalizacja:: Warszawa

Posty: 13324 #1344083
Od: 2013-4-24


Ilość edycji wpisu: 17
Obrazek

Witaj na forum download.iq24.pl, zapraszamy do zapoznania się z zasadami:

1. Forum przeznaczone jest do pobierania kopii plików, które pobierający powinien posiadać na swoim komputerze.

2. Administrator forum nie odpowiada za treści umieszczane przez użytkowników.

3. Zakaz pisania w działach do tego nie przeznaczonych. Działy w których użytkownik ma prawo pisać to dział : pytania oraz rozrywka!!! ZAKAZ UDOSTĘPNIANIA FILMÓW, MUZYKI, SERIALI, SPOLSZCZEŃ na stronie! Jedynie osoby w administracji mają takie prawo. Nieprzestrzeganie tego podpunktu jest równoznaczne z otrzymaniem bana

4. Rejestracja na forum jest równoznaczna z akceptacją regulaminu.

5. Pisanie na forum : Za słowa obraźliwe i powszechnie uznawane za przekleństwa grozi wykluczenie z forum. Personalne wycieczki wyrażane w stosunku do innych użytkowników będą kończyły się zablokowaniem konta.

6. Przed założeniem nowego wątku sprawdź czy podobny nie został już stworzony.

7. Kopiowanie i udostępnianie zdjęć , linków i treści postów zawartych w naszym forum bez zgody autora zabronione

8. Tytuły nowych wątków powinny być formułowane w precyzyjny i zrozumiały sposób. Staraj się w tytule zawrzeć wyrazy, które najlepiej oddadzą temat wypowiedzi i w późniejszym czasie ułatwią odszukanie wątku.

9. Download.iq24.pl jest portalem informacyjnym, korzystający z linków do plików robią to na własną odpowiedzialność .

10. Zakaz zakładanie więcej niż jednego konta.

11. Regulamin może ulegać zmianie w trakcie działania forum.

12. Każdy dział posiada własny regulamin którego należy przestrzegać. Nieprzestrzeganie oznacza usunięcie z forum.

13. Zakaz dodawania przez odwiedzających filmów pornograficznych (+18)!.

14. Zakaz reklamowania stron o podobnej tematyce.

15. Ostrzeżenia likwidujemy w dziale http://download.iq24.pl/default.asp?grupa=221762

16. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z ekipą download.iq24.pl

17. PRÓBY OSZUKANIA OSÓB ODWIEDZAJĄCYCH STRONĘ BĘDĄ SKUTKOWAĆ OSTRZEŻENIEM LUB BANEM!


_______________________________________________________________________________________________________


Na tej stronie nie są umieszczone żadne pliki, a jedynie informacje na ich temat (opis, długość, kodek, typ, rodzaj kompresji, adresy serwisów tj. chomikuj, rapidgator, czy hellshare, suma kontrolna pliku itp.)
Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Wszystkie informacje o plikach zostały zamieszczone jedynie w celach promocyjnych. Pamiętaj, że pliki chronione prawem autorskim, można pobierać jedynie w celu posiadania kopii zapasowej legalnie nabytych produktów. Od momentu ściągnięcia na dysk, pliki należy usunąć w ciągu 24 godzin. Wykorzystywanie i rozpowszechnianie ich w celach komercyjnych nie jest zgodne z prawem. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie informacji znajdujących się na tej stronie.

Jeżeli jesteś związany w jakikolwiek sposób z jakąś organizacją rządową do walki z piractwem komputerowym lub jakąkolwiek inną grupą spełniającą tę funkcję lub jeśli jesteś pracownikiem tych grup nie możesz ściągać żadnych plików z tej strony. Jeśli pobierzesz jakiś plik złamiesz międzynarodowe prawo do prywatności (Internet Privacy Act podpisany w 1995) co będzie znaczyło, że nie możesz rościć praw do ukarania firm (serwerów), na których przetrzymywane są pliki. Nie możesz także sądownie oskarżać żadnej osoby związanej z tą stroną, włączając w to rodzinę, przyjaciół autorów strony oraz wszystkich, którzy tę stronę internetową odwiedzają. Wszystkie pliki MP3, OGG, aplikacje oraz pliki filmowe, zdjęcia znajdujące się na tej stronie, prezentowane są wyłącznie w celach promocyjnych. Są to jedynie próbki , które mają was zachęcić do zakupienia całego albumu, gry lub filmu. Od momentu ściągnięcia na dysk, pliki należy usunąć w przeciągu 24 godzin. Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z polskim prawem. Autor serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zasobów znajdujących się na stronie. Wszystkie pliki ściągacie na własną odpowiedzialność.

USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych Art. 23. 1. Bez zezwolenia twórcy wolno nieodpłatnie korzystać z już rozpowszechnionego utworu w zakresie własnego użytku osobistego. Art. 231. Nie wymaga zezwolenia twórcy przejściowe lub incydentalne zwielokrotnianie utworów, niemające samodzielnego znaczenia gospodarczego Art. 34. Można korzystać z utworów w granicach dozwolonego użytku pod warunkiem wymienienia imienia i nazwiska twórcy oraz źródła. Podanie twórcy i źródła powinno uwzględniać istniejące możliwości. Twórcy nie przysługuje prawo do wynagrodzenia.


WSZYSTKIE MATERIALY, KTORE SA ZAWARTE NA TYM SERWISIE INTERNETOWYM ORAZ NA STRONACH, KTORE SA INTEGRALNA CZESCIA TEJ STRONY WWW, PREZENTOWANE SA WYŁACZNIE W CELACH EDUKACYJNYCH, INFORMACYJNYCH I DLA SZEROKO POJETEGO POWSZECHNEGO DOBRA SPOLECZNEGO. NIE MOGA ONE SLUZYC W JAKICHKOLWIEK CELACH NIEZGODNYCH Z POLSKIM PRAWEM. AUTORZY TEGO SERWISU NIE PONOSZA ZADNEJ ODPOWIEDZIALNOSCI Z POWODU WYKORZYSTANIA INFORMACJI TU ZAWARTYCH NIEZGODNIE Z POLSKIM PRAWEM W SZCZEGOLNOSCI, GDYBY TO SPOWODOWALO SZKODY OSOB TRZECICH. JESLI TE WARUNKI WAM NIE ODPOWIADAJA, PROSIMY OPUSCIC NASZ SERWIS.

_________________REGULAMIN|Najnowsze FILMY|Współpraca
LINK NIEAKTYWNY?- POST DO MODERACJI

Najlepszy darmowy Torrent, pliki PL i ENG
  
Electra21.07.2019 17:40:52
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » REGULAMIN » REGULAMIN FORUM DOWNLOAD.IQ24.PL

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta