NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » AKCJA » PROTOTYPE 2 (2012) [WERSJA PL]

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Prototype 2 (2012) [Wersja PL]

  
games
11.07.2013 23:48:56
poziom 2Grupa: Użytkownik

Posty: 94 #1533648
Od: 2013-7-3
Prototype 2 (2012) [Wersja PL]

Obrazek

DANE TECHNICZNE:
-Ilość linków: 9
-Wielkość parta: 1GB
-Wielkość ostatniego parta: 888MB
-Całkowity rozmiar uploadu: 8,9GB
-Format Kompresji: RAR
-Dane naprawcze: brak

Quad Core 2.7 GHz, 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 460 lub lepsza), 10 GB HDD, Windows XP(SP2)/Vista/7

Prototype 2 to kontynuacja wydanej w 2009 roku gry zręcznościowej charakteryzującej się otwartym światem. Tym razem wcielamy się w nową postać - Jamesa Hellera, który w wyniku epidemii stracił żonę i dziecko. Według byłego żołnierza osobą odpowiedzialną za ten stan rzeczy jest bohater pierwszej części, Alex Mercer. Ten, warto przypomnieć, był jednym z niewielu ludzi których zaraza ? przy której gorączka krwotoczna z Zairu to małe piwko ? zmieniła i dała moc świadomej zmiany własnego ciała przy zachowaniu jasności umysłu.
Poczynania Mercera w pierwszej części spowodowały, że cały Manhattan został ogarnięty zarazą. Akcja drugiej części rozgrywa się czternaście miesięcy później. Nowy Jork podzielono na strefy ? zarażoną, przejściową i wolną od wirusa. Rozgrywka sprowadza się do eksploracji Nowego Jorku i śledzenia wątków związanych z zarazą. Nowe informacje uzyskujemy najczęściej poprzez korzystanie z charakterystycznej zdolności Jamesa ? pochłaniania ludzi i przyjmowania ich postaci. Heller rozwija z czasem swoje umiejętności, przygotowując się na konfrontację z wrogiem, od którego zresztą otrzymał dostęp do mutagennych mocy.
Zmianie uległa struktura fabularna i rozwój postaci. Studio Radical postawiło przede wszystkim na płynność i ? o ile można o tym mówić ? realizm rozgrywki. W Prototype 2 nie znajdujemy zadań oderwanych od wątku fabularnego, we wszystkim co robimy, nawet jeśli są to zadania dodatkowe, przewijają się informacje związane z fabułą. Początkowo śledzimy efekty małego wydarzenia w strefie strzeżonej przez Blackwatch, ale odkrywając liczne niecne czyny tej organizacji wplątujemy się w coraz większą intrygę. Bohater wykonując kolejne zadania gromadzi doświadczenie, które tak jak poprzednio, wymienia na różne moce.
Pod względem oprawy graficznej i dźwiękowej Prototype 2 nie jest wielkim krokiem naprzód w porównaniu do poprzednika. Mimo tego, wszystkie elementy od animacji przez tekstury zostały dopracowane i poprawione, dzięki czemu gra na nienowym przecież sprzęcie wygląda fenomenalnie. Zmieniona mechanika walki ? jedna z głównych bolączek części pierwszej ? sprawia, że wydarzenia na ekranie są bardziej widowiskowe i mamy nad ich przebiegiem większą kontrolę. Menażeria jakiej stawiamy czoła uległa poszerzeniu, nowi przeciwnicy są wprowadzani stopniowo w trakcie rozgrywki i często ich widok potrafi naprawdę zaskoczyć.


Obrazek
Obrazek


Obrazek

Catshare.net

http://catshare.net/mQXWN137ELR5xgYx/Prototype.2-FLT.part01.rar
http://catshare.net/6FZtW6GqVUS7wcNz/Prototype.2-FLT.part02.rar
http://catshare.net/sonHw9lKkhX40emg/Prototype.2-FLT.part03.rar
http://catshare.net/LZOsAhS7inrvHySg/Prototype.2-FLT.part04.rar
http://catshare.net/ZVKyH0cetsBX48lA/Prototype.2-FLT.part05.rar
http://catshare.net/EEfxl4h5tm1tKQN5/Prototype.2-FLT.part06.rar
http://catshare.net/jd9vGaiXLY7ABwve/Prototype.2-FLT.part07.rar
http://catshare.net/jXTNGpbISZ83NVTs/Prototype.2-FLT.part08.rar
http://catshare.net/Cd2v5xIOdSuVqOfY/Prototype.2-FLT.part09.rar
brak hasła
  
Electra18.07.2018 12:49:07
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » AKCJA » PROTOTYPE 2 (2012) [WERSJA PL]

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta