NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » AKCJA » GRAND THEFT AUTO IV (2008) [WERSJA PL]

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Grand Theft Auto IV (2008) [Wersja PL]

  
administrator
29.06.2013 01:05:38
moc !!!
wydawało się ze wiecej już sie nie da ale jednak !Grupa: Administrator 

Lokalizacja:: Warszawa

Posty: 13324 #1514468
Od: 2013-4-24


Ilość edycji wpisu: 1
Grand Theft Auto IV (2008) [Wersja PL]

Obrazek

DANE TECHNICZNE:

-Ilość linków: 14
-Wielkość parta: 1GB
-Wielkość ostatniego parta: 909MB
-Całkowity rozmiar uploadu: 13,9GB
-Format Kompresji: RAR
-Dane naprawcze: brak

Grand Theft Auto IV to ukazana z perspektywy trzeciej osoby gra akcji, będąca kolejną odsłoną bestsellerowego i kontrowersyjnego zarazem cyklu, który swymi korzeniami sięga do 1997 roku. Opisywany produkt jest pecetową konwersją jednej z najwyżej ocenianych i najlepiej sprzedających się pozycji w historii elektronicznej rozrywki.

Fabuła gry koncentruje się wokół Niko Bellica, bohatera, który za namową kuzyna Romana postanowił opuścić Europę Wschodnią i przybyć do Stanów Zjednoczonych. Niestety, na miejscu okazało się, że zastana przezeń rzeczywistość daleko odbiega od tej opisanej przez krewnego. Roman skłamał, że posiada dwie żony, sporych rozmiarów kolekcję samochodów oraz pokaźne konto w banku. Co więcej, niesforny krewniak nieustannie wpada też w nowe kłopoty, z których Niko musi go stale wyciągać.

Kuzyn to pierwszy zleceniodawca Bellica, jednak wraz z postępami w rozgrywce nasz podopieczny zapoznaje się z lokalną siatką przestępców, którzy stają się kolejno jego szefami. Kontakt z gangsterami odbywa się najczęściej za pośrednictwem telefonu komórkowego, z pomocą którego możemy nie tylko dzwonić i odbierać połączenia, ale także wysyłać zdjęcia oraz przechodzić do trybu multiplayer. Urządzenie da się w dużym stopniu personalizować, wzbogacając je o dzwonki czy nowe menu, ściągnięte wprost ze specjalnej, stworzonej wyłącznie na potrzeby GTA IV, wersji Internetu.

Miejscem rozgrywki uczyniono wirtualne miasto Liberty City, do złudzenia przypominające Nowy Jork i zawierające typowe dla tej metropolii budowle (m.in. odpowiednik Statuy Wolności, Most Brooklyński i Empire State Building). Lokację podzielono na pięć dzielnic: Broker (Brooklyn), Algonquin (Manhattan), Dukes (Queens), Bohan (Bronx) i Alderney (New Jersey). Wirtualne środowisko zostało całkowicie zurbanizowane, a rozwinięta sieć dróg i nowoczesna architektura zachęcają do ciągłej eksploracji.

Wykonując konkretną misję, należy najpierw przebrnąć przez labirynt ulic, aby dotrzeć do ostatecznego celu, zaznaczonego na mapie miasta. Trasę można pokonać pieszo, z pomocą słynnych, żółtych taksówek bądź też skradzionym pojazdem, wśród których znajdują się motocykle oraz samochody. Prócz nich w grze dostępna jest też kolej, motorówki oraz helikoptery. Tradycyjnie w czasie poruszania się wybranym wehikułem możemy słuchać radiowej muzyki, emitowanej przez 18 zróżnicowanych stacji. Jedną z zaimplementowanych rozgłośni prowadzi Lazlow, znany z wcześniejszych odsłon serii, inne – takie gwiazdy, jak zwyciężczyni konkursu Eurowizji, Ukrainka Rusłana czy legenda rocka, Iggy Pop.

Po dotarciu na wyznaczone miejsce niejednokrotnie trzeba zmierzyć się z licznymi oponentami – w tym celu można skorzystać z zaoferowanego arsenału broni (zawierającego m.in. pistolety, różnego rodzaju karabiny, a nawet wyrzutnię rakiet). Istotne jest, że akcja rozwija się w zależności od podejmowanych decyzji i kolejności wykonywania otrzymanych zadań. Pozwala to graczowi wpływać na bieg aktualnych zdarzeń oraz zachęca go do ponownego rozpoczęcia zabawy.

W przygotowaniu dopracowanej i bogatej w szczegóły oprawy wizualnej developerzy wykorzystali silnik RAGE (Rockstar Advanced Game Engine), wspierając go dodatkowo odpowiedzialnym za fizykę modułem Euphoria. Dzięki zastosowaniu tych technologii użytkownik obserwuje niesamowitą grę cieni, refleksy świetlne, dym mieszający się z powietrzem i dopieszczoną animację postaci omijających dziury w chodniku, noszących siatki z zakupami czy siedzących na ławkach. Spore wrażenie robią również wschody i zachody słońca, diametralnie wpływające na wygląd i kolorystykę szarego z reguły miasta. Oprawa jest odpowiednio ładniejsza w wersji na PC w stosunku do konsol stacjonarnych PS3 i X360.

Ponadto, w edycji przeznaczonej na komputery osobiste Grand Theft Auto IV zawiera ulepszony system celowania, opcje oglądania powtórki z ostatnich 30 sekund gry, a także bardziej rozbudowany tryb multiplayer. Program korzysta również z usługi Games for Windows Live.

wymagania sprzętowe: Core 2 Quad 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8600 lub lepsza), 18 GB HDD, Windows XP/Vista

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Catshare.net
http://catshare.net/2OxNIMDjfJC4iCmR/GrandTheftAuto4-RAZOR1911.part01.rar
http://catshare.net/FQ4EJyJfkWRh4gG1/GrandTheftAuto4-RAZOR1911.part02.rar
http://catshare.net/dr1GhWefGbUbHCXA/GrandTheftAuto4-RAZOR1911.part03.rar
http://catshare.net/4ppO5LLkqviP2Fc4/GrandTheftAuto4-RAZOR1911.part04.rar
http://catshare.net/quaryL3f4tN1gqpL/GrandTheftAuto4-RAZOR1911.part05.rar
http://catshare.net/PbEKoJ4qVqv66WFJ/GrandTheftAuto4-RAZOR1911.part06.rar
http://catshare.net/S7J55ednaiJmKR9b/GrandTheftAuto4-RAZOR1911.part07.rar
http://catshare.net/EvLmnFuitagV5zMS/GrandTheftAuto4-RAZOR1911.part08.rar
http://catshare.net/1mQYuso4X00bZfSw/GrandTheftAuto4-RAZOR1911.part09.rar
http://catshare.net/zqycOVzZ5JcdAzri/GrandTheftAuto4-RAZOR1911.part10.rar
http://catshare.net/14H6D9v88wpSftZA/GrandTheftAuto4-RAZOR1911.part11.rar
http://catshare.net/uOG9uuYRJKoBlfg7/GrandTheftAuto4-RAZOR1911.part12.rar
http://catshare.net/XcnZQ5gESxQ3LSwx/GrandTheftAuto4-RAZOR1911.part13.rar
http://catshare.net/ojW8nd4w92bMwBOW/GrandTheftAuto4-RAZOR1911.part14.rar

HASŁO
brak hasla
_________________REGULAMIN|Najnowsze FILMY|Współpraca
LINK NIEAKTYWNY?- POST DO MODERACJI

Najlepszy darmowy Torrent, pliki PL i ENG
  
Electra18.07.2018 12:46:56
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » AKCJA » GRAND THEFT AUTO IV (2008) [WERSJA PL]

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta